УКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ СВІНГОВИХ ТАНЦІВ та МУЗИКИ

19-21 січня, 2018

MOOD TO SWING - це подія, що триватиме вихідні дні, свято танцювальної культури, що організовано "Jazz Dance School" та "Creative Ideas Studio".
Це будуть чудові вихідні дні разом з MOOD TO SWING, що триватиме 3 дні, але 4 вечірки гарячої музики, фантастичних виступів і шалених соціальних танців.

ОГЛЯД ПОДІЇ

КЛАСИ

[Більше ніж 25 годин класів за 3 дні.]

Lindy Hop Track
5 годин занять

Solo Track
4 години занять

Tap Track
3 години занять

West Coast Swing Track
4 години занять

Boogie Woogie Track
6 годин занять

Balboa Track
3 години занять

Blues Track
3 години занять

ВЕЧІРКИ

[3 дні, але 4 вечірки гарячої музики, фантастичних виступів і шалених соціальних танців.]

OPEN PARTY
3 Бенди наживо
Відбіркові змагання
Лінді Хоп, Бугі Вугі, Вест Кост Свінг, Теп та Бальбоа

WCS PARTY
2 Бенди наживо
Фінали змагань
Вест Кост Свінг

BLUES PARTY
2 Бенди наживо
Відбіркові та Фінальні змагання
Блюз

BIG PARTY
4 Бенди наживо
Фінали змагань
Лінді Хоп, Бугі Вугі, Теп та Бальбоа

ВІДКРИТІ КЛАСИ

[БЕЗКОШТОВНО - якщо у вас є квиток на одну з наших вечірок або треків.]

OPEN CLASSES
— Тєп Клас
— Лінді Хоп Клас
— Бугі Вугі Клас
— Соло Джаз Клас
— Шэг Клас
— Вест Кост Свінг Клас
— Блюз Клас

OPEN TALKS
— Як бути DJ
— Як почати власний фестиваль
— Ретро одяг
— Як почалися Свінгові танці в Києві

ОГЛЯД КЛАСІВ

LINDY HOP TRACK

Віталій Калінчик і Оксана Павлова

Віталій Калінчик і Оксана Павлова
Київ

Іван Іванейчик

Іван Іванейчик
Київ

Євген Дрізо і Роза Березовська

Євген Дрізо і Роза Березовська
Одеса

Кирило Смиковський

Кирило Смиковський
Київ

Дмитро Рогов і Марiя Михайлова

Дмитро Рогов і Марiя Михайлова
Київ

SOLO TRACK

Настя Горбань

Настя Горбань
Київ

Ольга Смірнова

Ольга Смірнова
Київ

Катя Федючек

Катя Федючек
Київ

Микола Бойченко

Микола Бойченко
Київ

TAP TRACK

Олександр Останiн

Олександр Останiн
Одеса

Володимир Шпудейко

Володимир Шпудейко
Київ

Анастасія Старченко

Анастасія Старченко
Київ

WEST COAST SWING TRACK

Андрiй Копилов і Марiя Копилова

Андрiй Копилов і Марiя Копилова
Київ

Кирило Смиковський

Кирило Смиковський
Київ

Олександр Пчолкiн і Катерина Ємеліна

Олександр Пчолкiн і Катерина Ємеліна
Київ

Денис Добряков і Наталія Добрякова

Денис Добряков і Наталія Добрякова
Київ

BOOGIE WOOGIE TRACK

Жанна Заночкiна і Антон Іванов

Жанна Заночкiна і Антон Іванов
Харків

Олександра Гребенцова

Олександра Гребенцова
Київ

Максим Болгов

Максим Болгов
Київ

Іван Катрунов і Аня Лебедь

Іван Катрунов і Аня Лебедь
Київ

Євген Нагорний і Аркадія Полянська

Євген Нагорний і Аркадія Полянська
Київ

Анна Бєдіна і Тарас Новохатько

Анна Бєдіна і Тарас Новохатько
Київ

BALBOA TRACK

Тарас Мельник і Віталія Бруханська

Тарас Мельник і Віталія Бруханська
Київ

Станіслав Лоцманов і Ірина Мазурина

Станіслав Лоцманов і Ірина Мазурина
Київ

Оксана Шкірай

Оксана Шкірай
Київ

BLUES TRACK

Денис Луцко

Денис Луцко
Київ

Євгенія Цвєткова

Євгенія Цвєткова
Київ

Микола Коробка

Микола Коробка
Київ

ОГЛЯД ВЕЧІРОК

OPEN PARTY

Tompsons Band
Київ

Luna-Luna
Київ

JT fresh
Київ

WCS PARTY

Juli Juls
Київ

Meliss
Київ

BLUES PARTY

Good Company
Київ

Meliss
Київ

BIG PARTY

Ruki'v Bryuki
Київ

Laura Lackey' Rhythm Revue
Будапешт-Каліфорнія

Wise Guys
Харків

РОЗКЛАД

П'ЯТНИЦЯ, 19 січня

16:00

Реєстрація відкрита

LINDY HOP TRACK
Віталій Калінчик і Оксана Павлова

17:00 - 17:55


BOOGIE WOOGIE TRACK
Анна Бєдіна і Тарас Новохатько

18:00 - 18:55

SOLO TRACK
Микола Бойченко


20:00 - 20:55

WEST COAST SWING TRACK
Олександр Пчолкiн і Катерина Ємеліна

BLUES TRACK
Микола Коробка

21:00 - 21:55


23:00

Вітальне слово

23:10 - 00:00

JT Fresh / Соціальні танці

00:00 - 00:15

Презентація викладачів

00:15 - 00:45

Відбіркові змагання (Лінді, Соло, Бугі, Тєп, ВКС та Бальбоа)

00:45 - 01:00

Dance Show

01:00 - 02:30

Tompsons Band / Соціальні танці

02:30 - 04:00

Luna-Luna / Соціальні танці

СУБОТА, 20 січня

TAP TRACK
Олександр Останiн

11:00 - 11:55

ВІДКРИТІ КЛАСИ | FREE*
Любаша Незгода

SOLO TRACK
Ольга Смірнова

12:00 - 12:55

BOOGIE WOOGIE TRACK
Олександра Гребенцова

LINDY HOP TRACK
Дмитро Рогов і Марiя Михайлова

13:00 - 13:55

ВІДКРИТІ КЛАСИ | FREE*
Анна Бєдіна і Тарас Новохатько

WEST COAST SWING TRACK
Денис Добряков і Наталія Добрякова

14:00 - 14:55

SOLO TRACK
Катя Федючек

TAP TRACK
Анастасія Старченко

15:00 - 15:55

BLUES TRACK
Євгенія Цвєткова

LINDY HOP TRACK
Євген Дрізо і Роза Березовська

16:00 - 16:55

ВІДКРИТІ КЛАСИ | FREE*
Борис Яковенко

BOOGIE WOOGIE TRACK
Жанна Заночкiна і Антон Іванов

17:00 - 17:55

BALBOA TRACK
Станіслав Лоцманов і Ірина Мазурина

BALBOA TRACK
Оксана Шкірай

18:00 - 18:55

BOOGIE WOOGIE TRACK
Євген Нагорний і Аркадія Полянська

17:00 - 18:00

Соціальні танці

18:00 - 19:40

Juli Juls / Соціальні танці

19:40 - 20:00

Соціальні танці

20:00 - 20:40

Meliss / Соціальні танці

20:40 - 21:00

Фінальні змагання (ВКС)

21:00 - 21:40

Meliss / Соціальні танці

00:00 - 00:40

Meliss / Соціальні танці

00:40 - 01:10

Фінальні змагання (Блюз)

01:10 - 02:00

Meliss / Соціальні танці

02:00 - 03:45

Good Company / Соціальні танці

НЕДІЛЯ, 21 січня

SOLO TRACK
Настя Горбань

11:00 - 11:55

ВІДКРИТІ КЛАСИ | FREE*
Ксенія Батрак

TAP TRACK
Володимир Шпудейко

12:00 - 12:55

LINDY HOP TRACK
Іван Іванейчик

WEST COAST SWING TRACK
Андрiй Копилов і Марiя Копилова

13:00 - 13:55

ВІДКРИТІ КЛАСИ | FREE*
Тарас Боровик і Маргарита Курчанінова

LINDY HOP TRACK
Кирило Смиковський

14:00 - 14:55

BOOGIE WOOGIE TRACK
Максим Болгов

BOOGIE WOOGIE TRACK
Іван Катрунов і Аня Лебедь

15:00 - 15:55

BALBOA TRACK
Тарас Мельник і Віталія Бруханська

BLUES TRACK
Денис Луцко

16:00 - 16:55

ВІДКРИТІ КЛАСИ | FREE*
Сергій Андрійко і Христина Німенко

17:00 - 18:00

Соціальні танці

18:00 - 19:00

Wise Guys / Соціальні танці

19:00 - 19:30

Competitions Final (Boogie)

19:30 - 20:30

Laura Lackey' Rhythm Revue / Соціальні танці

20:30 - 20:50

Competitions Final (Lindy Hop)

21:00 - 21:20

Dance Show

21:30 - 22:30

Ruki'v Bryuki / Соціальні танці

ОГЛЯД ВІДКРИТИХ КЛАСІВ

Ксенія Батрак

Ксенія Батрак
Tap
Київ

Анна Бєдіна і Тарас Новохатько

Анна Бєдіна і Тарас Новохатько
Shag
Київ

Тарас Боровик і Маргарита Курчанінова

Тарас Боровик і Маргарита Курчанінова
Lindy Hop
Львів

Любаша Незгода

Любаша Незгода
Solo Jazz
Одеса

Борис Яковенко

Борис Яковенко
West Coast Swing
Київ

Сергій Андрійко і Христина Німенко

Сергій Андрійко і Христина Німенко
Boogie Woogie
Київ

ОГЛЯД ВИКОНАВЦІВ

Shiny Stockings Chorus Line

Shiny Stockings Chorus Line
Київ

Popeezz

Popeezz
Київ

Непідтверджений артист

Непідтверджений артист
Київ

Олександр Останiн

Олександр Останiн
Одеса

Володимир Шпудейко

Володимир Шпудейко
Київ

Анастасія Старченко

Анастасія Старченко
Київ

ОРГАНІЗАТОРИ

Анастасия Ваганова

Анастасия Ваганова
Київ

Кирило Смиковський

Кирило Смиковський
Київ

ЦІНИ


FULL PASS
85 EUR
2500 UAH

CLASS PASS
58 EUR
1700 UAH

PARTY PASS
45 EUR
1300 UAH

ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ, ВИ МОЖЕТЕ КУПИТИ ПЕВНИЙ TRACK чи PARTY.
ПІД ЧАС РЕЄСТРАЦІЇ ВИБЕРІТЬ TRACK або PARTY.